Aktuální informace o provozu našich poboček v souvislosti se šířením koronaviru

Máme opět otevřeno, výuka až na vyjímky probíhá podle rozvrhu.


Pravidelnou výuku jsme přerušili ode dne 13. 3. do 25 .5. Vaše předplacené lekce jazyků, pohybů a gymnastiky myšlení Vám převedeme do období zahájení pravidelného provozu.


Připravili jsme pro vás program Elpida do domu, projekt, který přenáší program obou poboček Centra Elpida až do vašeho obýváku.


Více informací o programu Elpida do domu zde →


V pondělí 11. 5. se Centrum otevřelo pro jednotlivce, bylo možné vyřídit dotazy na recepci, připojit se na internet, absolvovat individuální poradnu


V pondělí 25. 5. jsme otevřeli pro malé skupinky (jazyky, PC kurzy, tvůrčí dílny) o všem Vás budeme průběžně informovat. To vše samozřejmě za přísných hygienických opatření a konzultací s Pražskou hygienickou stanicí. Vycházíme z předpokladu, že paušálně senioři nejsou rizikovou skupinou, rozhodující je zdravotní stav každého jednotlivce, odpovědnost každého z nás a tolerovaný stupeň přijatelného rizika. To vše je individuální. Připravili jsme pro podrobný hygienický manuál – najdete ho zde.. Vstup s rouškama bude až do odvolání samozřejmostí, ale opatření rouškami nekončí...
Přesouvání nevychozených lekcí


Pokud máte v kurzu, který se otevírá v týdnu od 25.5. do 29.5. zakoupeno 5 a méně lekcí, tak si musíte lekce nebo ekvivalent částky vybrat do 31.8.


Pokud máte zakoupeno více lekcí (zpravidla celý kurz nebo semestr) můžete ekvivalent nevychozené částky použít až do 3.10.Coronavirus: situace může být nepřehledná, informace matoucí. Máte starosti a obavy? Volejte Linku seniorů 800 200 007. Dáme Vám relevantní informace, pomůžeme Vám se zorientovat a situaci zvládnout.


Linka seniorů je anonymní a bezplatná služba telefonické krizové pomoci.
Za podporu v této obtížné době koronavirové pandemie a nouzového stavu
DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ NÁS JAKKOLIV PODPOŘILI,
zejména pak společnostem:Accace, Alza.cz, Arval CZ, Colonnade Insurance S.A., CZC.cz, Česká televize, Národní divadlo, O2 Czech Republic, Rossmann, Sofa Consulting, Seznam.cz a Státní opera.

ZVLÁŠTNÍ PODĚKOVÁNÍ za velkorysou finanční podporu ve výši 45 tis. Eur patří společnosti Amazon.

Poslední aktualizace 25.5.2020 9:31