Letní pobyt s Elpidou

Lokalita

Malá Skála je vyhledávané rekreační středisko v Českém ráji nedaleko Turnova. Leží v malebném údolí řeky Jizery, z jedné strany střeženém skalním hradem Vranovem a z druhé rozeklaným hřebenem Suchých skal s řadou vyhlídek, nádherných zákoutí a zaniklých skalních hradů.
Ač se to zdá neuvěřitelné, Malá Skála existuje v dnešní podobě teprve od roku 1953, kdy se sloučilo deset malých osad. Podle jedné z nich se jmenuje skalní hrad Vranov, často nazývaný též Pantheon, který kolem roku 1425 vyrostl na strmém pískovcovém útesu nad pravým břehem řeky Jizery.

Obr.: Léto s Elpidou
Obr.: Léto s Elpidou
Ubytování

Ubytování je v tříhvězdičkovém hotelu Skála. Všechny pokoje mají TV a vlastní koupelnu se sprchou. Některé pokoje nabízí také výhled na řeku Jizeru a na okolní skalní útvary. Wi-Fi připojení je v celém hotelu zdarma. Domácí mazlíčci jsou povoleni za poplatek. Hotel má tři nadzemní podlaží a je vybaven malým výtahem. Na autobusovou nebo železniční zastávku je to odsud 300 metrů. Hotel Skála se nachází na břehu Jizery.

Webové stránky hotelu →

Program a okolí

V prvním termínu letního pobytu na vás čekají lekce jógy s Ludmilou Rejzkovou a gymnastiky myšlení s Evou Hrazděrovou. V druhém angličtina s Marcelou Bouškovou a kondiční cvičení s Martou Roubalovou.

Okolí nabízí prostor pro vlastní volnočasové aktivity. Přímo z obce startují všechny barvy turistických tras. Určitě nevynechejte naučnou stezku Besedickými skalami, kde jsou nádherné skalní vyhlídky a skalní bludiště. Na druhou stranu zase můžete vyrazit na skalní město Drábovna, zříceninu skalního hradu Vranov, zříceninu hradu Frýdštejn nebo rozhlednu Kopanina.

Obr.: zatecpivovar
Obr.: Výlet
Cena a termíny

Cena 7990 Kč zahrnuje ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v tříhvězdičkovém hotelu s plnou penzí, pravidelné lekce dvou kurzů, dopravu a služby koordinátora. Příplatek za jednolůžkový pokoj je 2000 Kč.

Termín 25. 7. – 31. 7. 2021

Lekce jógy s Ludmilou Rejzkovou a gymnastiky myšlení s Evou Hrazděrovou.

Volné pokoje na dotaz.

Chci se přihlásit →

Termín 31. 7. – 6. 8. 2021

Lekce kondičního cvičení s Martou Roubalovou a angličtiny s Marcelou Bouškovou.

Volné již pouze dvoulůžkové pokoje..

Chci se přihlásit →Po přihlášení je nutné do 7 dnů uhradit zálohu 2 000 Kč!
Storno podmínky a změna programu
Vzhledem k současné situaci si vyhrazujeme právo na změnu programu popřípadě lektora nebo kurzu. Pobyt je nutné uhradit do 18. 6. 2021, zálohu 2000 Kč je nutné složit do 7 dnů od přihlášení. Veškeré přihlášky jsou chápány jako závazné. Storno podmínky naleznete zde. V případě zájmu nebo dotazů volejte recepci Centra Elpida na telefonu 272 701 335 od pondělí do čtvrtka
od 8:30–17:00 a v pátek od 8:30-14:00.